Младежкият национален отбор на България, съставен от играчи, родени след 1 януари 1992 година, записа равенство в първата си международна среща. Селекцията на Михаил Мадански направи 1:1 с Македония в Благоевград.

Първите си международни мачове като титуляри за младежкия национален отбор записаха Георги Китанов, Антон Недялков, Иван Горанов, Симеон Славчев, Александър Колев, Тодор Неделев и Илиян Капитанов.

Двубоят започна по-добре за нашите. В 6-ата минута след заучено положение Тодор Неделев изпрати топката към Радослав Кирилов, той влезе близо до аутлинията и центрира остро, но Столе Димитриевски се справи със ситуацията. В 16-ата минута нападателят на македонците Симеон Христов пробва шут, но Георги Китанов спаси. 180 секунди по-късно след бърза атака на „лъвовете” Симеон Славчев изведе сам срещу вратаря Илиян Капитанов. Димитриевски обаче парира удара на играча на Черно море. В 26-ата минута след центриране отдясно на Капитанов Ради Кирилов шутира от воле, но неточно. В 31-ата отново двамата футболисти комбинираха. Кирилов пусна топката вляво към Капитанов, а той веднага пробва пас за Александър Колев. В опита да изчисти капитанът на Македония Стефан Ашковски си отбеляза автогол. 4 минути преди почивката Колев пропусна с глава от няколко метра след центриране на Тодор Неделев отдясно.

През второто полувреме гостите заиграха по-прибрано и положенията пред двете врати намаляха. В 57-ата минута Радослав Кирилов удари греда след отмерен удар с десния крак, а при добавката резервата Живко Петков не сполучи. В 62-ата при наглед безобидно центриране Димитър Илиев изпусна топката и Стоян Стойчевски изравни. До края на двубоя българите имаха две ситуации, дошли след удари на Симеон Славчев и Ерик Почански. И при двете положения обаче нямаше сериозни затруднения за Столе Димитриевски и в крайна сметка контролата завърши 1:1.

Съставът на България: 1.Георги Китанов (56– 12.Димитър Илиев), 3.Антон Недялков (89–17.Мартин Василев), 5.Георги Терзиев – капитан, 2.Ангел Грънчов, 14.Иван Горанов, 9.Радослав Кирилов (78–19.Мартин Райнов), 6.Симеон Славчев, 8.Ивайлов Чочев (85–18.Серафим Михайлов), 7.Александър Колев (46–13.Емануил Манев), 10.Тодор Неделев (69–20. Ерик Почански), 11.Илиян Капитанов (46-15.Живко Петков)