Младежкият национален отбор победи Славия с 2:0 в контрола в Сандански. Победата бе втора за младите "лъвчета" по време на лагера им югозападния град след тази с 3:1 над Вихрен във вторник. Рефер на мача бе съдията на 2014 година Ивайло Стоянов.

През първото полувреме Иван Колев заложи на футболисти, които са на проби в Славия. През втората част и двамата треньори смениха голяма част от играчите си. За младежите в игра остана единствено Радослав Терзиев, който получи и капитанската лента. В 54-ата минута Бекир Расим откри резултата след хубаво изпълнение на пряк свободен удар. Десет минути по-късно Божилов бе изведен сам срещу вратаря на Славия и изпрати топката в долния ляв ъгъл за 2:0.

България-младежи: Марин Орлинов, Пламен Тенев, Радослав Терзиев, Пламен Гълъбов, Мики Орачев, Радослав Цонев, Кирил Десподов, Милен Гамаков(к), Никола Колев, Александър Василев, Георги Минчев
Второ полувреме - Красимир Костов, Христо Попадийн, Радослав Терзиев, Слави Сталев, Преслав Петров, Петър Витанов, Янъков, Семерджиев, Божилов, Бекир Расим, Илия Димитров

Славия: Марио Кирев, Иво Марков, Тихомир Трифонов, Иво Райков, Мартин Станкев, Михаил Кисьов, Адреано, Емил Колев, Петър Атанасов, Донован, Ивайло Димитров (през второто полувреме в игра влязоха Диян Вълков, Веселинов, Александър Александров, Христо Бангеев, Илиян Иванов, Емануел, Дейвид Пенчев и Вачев).