Добруджа победи Бенковски (Бяла, Русенско) с 3:1 като гост в среща от 23-ия кръг на Североизточната "В" футболна група. "Жълто-зелените" поведоха с два гола на Ивайло Димитров-Косъма. Бившият играч на ЦСКА се разписа в 38-ата и 44-ата минути, а през второто полувреме точен за селекцията на Радослав Вардаров беше и Младен Стоев.

Маджо, който дни преди мача се врече във вечна вярност на любимата си Никол, се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Бившият играч на Локо (Сф) също така удари и греда в края на мача в Бяла.

В същото време конкурентът на Добруджа за първото място - Дунав (Русе), също постигна победа - 3:0 срещу Септември (Тервел). Попаденията за русенци реализираха Владимир Каптиев и 2 на брат му Росен Каптиев.

Дунав продължава да е начело с 2 точки аванс пред Добруджа, но русенци имат мач повече.