Монтана и Сливнишки герой завършиха 1:1в контролна среща, играна на градския стадион в Сливница. Домакините откриха резултата след контраатака в 56-ата минута. Последваха пропуски на Владимир Мичев, Юлиян Ненов, Петър Лазаров и Сергей Георгиев. Логичното се случи в 82-ата минута. Лазаров центрира точно на главата на Георгиев, който изравни. Заради леки контузии Янко Ангелов и Александър Киров получиха почивка. От тримата привлечени в първия отбор таланти от ДЮШ на клуба пък само капитанът на старшата възраст Николай Николов получи шанс за изява от старши треньора на монтанци Ферарио Спасов.

Монтана: Христо Иванов, Раиф Мурадов, Росен Колев, Георги Пейчев, Асен Георгиев, Ангел Рахов, Юлиян Ненов, Йордан Тодоров, Петър Лазаров, Сергей Георгиев, Владимир Мичев (Ивайло Василев, Християн Попов, Красимир Илиев, Ерик Почански, Йордан Димитров, Николай Николов).