ЦСКА 1948 и Монтана завършиха 1:1 в среща от Втора лига, което е второ равенство за "червените" от началото на сезона.

Андон Гущеров откри резултата с точно изпълнение на дузпа в 62-ата минута. Резервата Атанас Илиев изравни в 80-ата минута, завършвайки с глава страхотна акция на гостите.

Към края на мача се стигна до червени картони. Първо Васил Попов получи втори жълт картон, а след него същата съдба имаше резервата на "червените" Кристиян Михайлов. В първата ситуация "изгоря" и наставникът Ферарио Спасов. Опитният спец поиска картон за играча на домакините, който спъна Попов, след като бе задържан за фланелката, но бе изгонен за бурната си реакция.

В последните секунди се стигна до любопитна ситуация във вратарското поле на ЦСКА 1948. Вратарят Вълков улови върната топка от Евгени Зюмбулев и реферът назначи нарушение. Капитанът на "сините" Иван Михов обаче шутира в аут и пропусна да донесе обрат.