Монтана се наложи с 4:2 над аматьорския Кариана в контролна среща. Близо 300 зрители изгледаха сблъсъка на терена в село Ерден. Домакините откриха резултата още в началото. Във 2-ата минута Румен Рангелов засече с глава центриране на Цеков. В 30-ата Сергей Георгиев възстанови равенството след пас на Иван Минчев - 1:1. Осем минути по-късно Здравко Лазаров-Електричката изпълни корнер, последва меле пред вратата на Кариана, пазена от Петър Петров. Най-съобразителен в суматохата се оказа Станислав Генчев за 1:2.

На почивката двамата треньори направиха смени. Владимир Мичев асистира на Атанас Илиев и нападателят на Монтана вкара за 1:3, 5 минути след подновяването на играта. В 83-ата домакините реализираха втория си гол. Георги Цеков проби по левия фланг, технично прехвърли вратаря и защитата на Монтана и Александър Димитров се разписа за 2:3.

Две минути преди края словенският нападател на тима от "А" група Матей Поплатник бе точен с глава след асистенция на Любомир Генчев за победата с 4:2.

За Кариана играха: Петров, Валентинов, Илиев, Д. Димитров, Р. Георгиев, Кр. Георгиев, Цеков, Е. Иванов, Рангелов, Ненов, Николов /Л. Георгиев, Кунчев, Ив. Иванов, Ал. Димитров, Цв. Георгиев, Ефремов и Владимиров/