Нефтохимик (Бургас) завърши наравно 1:1 с Любимец в контролен мач. Двата отбора изиграха открит двубой с положения за гол и пред двете врати. Повече за равенството могат да съжаляват играчите на Димчо Ненов, които през първото полувреме имаха териториален превес и създадоха няколко удобни положения за гол.

Новото попълнение Димитър Благов откри в 40-ата минута с хубав шут покрай вратаря на Любимец за 1:0. След почивката Димчо Ненов пусна изцяло нов състав, като само вратарят Божидар Стойчев запази мястото си на терена. В 63-та минута футболистите на Любимец успяха да изравнят. В контролата не взе участие Станимир Митев, който преди седмица обърна глезен. Днес “Нафтата” има мач срещу Тунджа (Ямбол)от 18:00 часа на стадиона в квартал Долно Езерово.