Треньорът на „Левски” Стойчо Стоев може да отнесе наказание от Дисциплинарната комисия на Българския футболен съюз заради поведението си по време на мача с „Ботев” (Пловдив) (1:1). Специалистът си изпусна нервите в 82-ата минута, налетя на четвъртия съдия Ивайло Марков и дори го блъсна. Треньорът реагира остро, защото реферите подминали умишлен удар с лакът в лицето на Борислав Цонев.

Инцидентът е описан в доклада на делегата на срещата, а освен това има и видеозапис. Комисията ще се събере във вторник или сряда и ще обсъди евентуалното наказание на Стойчо Стоев.

„И аз не съм се виждал в това амплоа и може би реагирах така заради заряда на мача. Но имаше ситуации, които не приех, и отсъждания на Николай Йорданов, които ме поизнервиха. Надявам се да не виждате повече подобни мои реакции”, каза Стоев след мача.