Крумовград не спира с трансферите. "Жълто-сините" подписаха с още двама нови - Малик Ндур и Йоаким Карсела - Гонзалес.

Малик Ндур е сенегалец, роден през 2002 година. Играе като дефанзивен полузащитник, а в кариерата си е минал през белгийския Беверен.

Йоаким Карсела - Гонзалес е играл за последно в Етър. При "болярите" полузащитникът изигра 14 мача в Първа лига, в които реализира 3 гола.

Неспиращите трансфери в Крумовград са в противовес на слуховете, че клубът е закъсал много финансово и щял да пуска кепенците след края на сезона.

Йоаким Карсела: