Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов е с комоцио от мача с "Ботев" (Пловдив), завършил 0:0.

Това стана ясно след края на двубоя, в който националният страж бе ударен с коляно в главата от Абел Анисе още в началните минути и се наложи Стойчо Стоев да го замени принудително с Иван Чворович.

Футболистът на "канарчетата" обаче едва ли може да бъде винен за ситуацията, тъй като се опита да предпази Стоянов, но се получи неволен удар.

На този етап още не е ясно колко време ще бъде извън игра националният вратар. В лагера на шампионите са притеснени за състоянието му. В Лудогорец се надяват стражът да бъде на линия за предстоящото в четвъртък домакинство на Динамо (Загреб) от груповата фаза на Лига Европа.