Юношеският национален отбор на България (до 16 години) загуби от Черна гора с 1:2 в контролен мач, който се игра на спорната база в Правец. И трите гола паднаха през първото полувреме.

Двубоят започна лошо за нашите и те позволиха на съперника да поведе с 0:1 с гол на Йекич в 8-ата минута. След това Здравчев изравни за водения от Ферарио Спасов тим в 32-ата. Крайният резултат бе оформен от Джурановски в 38-ата минута.

Срещата бе изгледана от члена на Изпълкома Емил Костадинов, директорът на направление детско юношески футбол към БФС Иван Тишански и кметът на Правец Красимир Живков. Главен съдия бе Калин Людмилов с помощници Александър Дамянов и Виктор Главински от София. Следващата проверка между двата състава ще бъде утре от 11:00 часа в Правец. /БЛИЦ