Юношеският национален отбор на България до 19 години победи връстниците си от Македония в контролна среща. Избраниците на Светослав Тодоров спечелиха гостуването в Скопие с 2:1.

Първото полувреме играта беше равностойна, като нямаше голови положения и пред двете врати. През втората част възпитаниците на Тоди поведоха в резултата. В 47-ата минута Томас Цвятков прехвърли вратаря, след като получи пас от дълбочина. 20 минути по-късно Емил Илиев имаше шанс да удвои преднината на България, но ударът му мина вляво от вратата. Домакините изравниха в 72-ата минута след многоходова комбинация и прецизен завършващ удар на Петър Петровски. Шест минути по-късно отново Емил Илиев бе близо до това да се разпише, но вратарят на Македония изби в ъглов удар. От последвалото центриране Георги Купенов с глава оформи крайния резултат – 2:1 за България.