България завърши 3:3 с Македония в контролна среща по футзал, играна в Благоевград. Проверката беше скандално прекратена в събота при 3:0 за "трикольорите" заради сбиване между футболистите, предизвикано от македонския треньор Васил Шкендеровски.

При повторното изиграване на мача двата отбора направиха много оспорван двубой. Македонците поведоха още в 1-ата минута чрез капитана си Бранислав Любомир, който впоследствие вкара и още едно попадение.

До почивката българите обърнаха резултата до 2:1 с два гола на Борис Трендафилов, а през второто полувреме за домакините се разписа капитанът Виктор Викторов. Жарко Насковски оформи крайното 3:3.

Контролата, която се игра в най-новата зала в Благоевград, беше част от подготовката на двата отбора за предстоящите евроквалификации през януари. За българския тим квалификацията ще бъде в Малта след 20 януари. /БЛИЦ