Нефтохимик и Лудогорец II завършиха 0:0 в последната среща от програмата на 22-ия кръг в "Б" група.

Мачът в Разград протече равностойно. В началото на второто полувреме беше отсъдена дузпа за домакините, при която вратарят на "шейховете" Петър Денчев направи перфектно спасяване и не позволи да му вкарат.

В последната минута на срещата гостите претендираха за 11-метров наказателен удар за фаул срещу Ерай Карадайъ, но съдията Стоян Денев остана безмълвен.

Нефтохимик имаше много кадрови проблеми за гостуването в Разград. Поради различни причини извън сметките на треньора Диян Петков останаха вратарят Димитър Илиев, Тодор Гочев, Стефан Неделчев, Владислав Мисяк, Стоян Кижев, Даниел Гаджев, Тихомир Трифонов и Борислав Борисов.

За Лудогорец II пък играха футболисти от първия отбор, сред които и Браян Ангуло.

Във временното класиране Нефтохимик е седми с 28 точки, а вторият отбор на шампионите има 25 и заема 12-ото място.