Нефтохимик попиля Димитровград с 5:1 в контролна среща, която се игра в Нова Загора. И двата отбора са съперници в първенството на Югоизточната “В” група, а есенната им среща в Града на бригадирското движение завърши 0:0.

40-годишният ветеран Митко Трендафилов откри за “шейховете”, но след това друг стар познайник – Петър Станев-Царицата, изравни. След това Трендафилов отново се разписа за 2:1, този път от дузпа. Николай Стойчев пък вкара красив гол за 3:1 в края на полувремето. През втората част Нефтохимик създаде още доста положения. При едно от тях Милен Христов покачи на 4:1, а бранител на Димитровград си заби автогол.

С Нефтохимик започна тренировки синът на бившия футболист на Левски и Берое Васил Драголов- Паоло. Младият Драголов се изявява като нападател или крило.