Старши треньорът на Левски Николай Митов коментира баража с Верея. "Сините" спечелиха с 10:9 след дузпи в уникална драма и се класираха за Лига Европа.

Спецът изобщо не пожела да коментира темата за евентуална своя оставка.

"Първото полувреме нашият отбор игра доста добре. Имахме ситуации, държахме топката и бяхме агресивни. През второто полувреме имахме ситуации, в които трябваше да затворим мача. Пропуснахме ситуации и допуснахме много елементарен гол. Нямах никакви притеснения след изравнителния гол. Ние трябваше да имаме по-голямо търпение, за да не се стигне до дузпите, заяви Митов пред Диема Спорт.

-Имаме много работа. Левски има нужда от много промени. Говоря само за спортно-технически аспект. Когато дойдох в Левски, знаех, че ще бъде много трудно. Искам на 13 юни, когато започнем подготовка да видя новите футболисти, които искам.

Ще има хора, които ще си тръгнат. Първо ще кажа на тях. Нормално е да бъда коректен. Ще оставя хора, които са на ниво "Левски". Най-важно бе, че се класирахме за Лига Европа.

Оставка ли? Аз имам договор за още една година и тези въпроси не са към мен."