Две български съдийски бригади се справиха отлично в срещи от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Никола Попов с помощници Георги Тодоров и Мартин Венев и четвърти съдия - Стефан Апостолов, получиха наряд за реванша между отборите на Младост (Черна гора) и Щурм Грац (Австрия).  Гостите се наложиха с лекота с 3:0 и след 1:0 в първата срещата продължиха в третия кръг.

Разписаха се Щефан Хиерландер (33), Филип Цулехер (39) и Дени Алар (46).

Вторият мач между КР Рейкявик (Исландия) и Макаби Тел Авив (Израел) пък беше поверен на Ивайло Стоянов. Негови помощници бяха Веселин Добриянов и Иво Колев, а четвърти съдия - Николай Йорданов. Израелският тим надделя с 2:0 и с общ резултат 5:1 елиминира скандинавците. Омер Адзили откри резултата в 57-ата минута,  аДор Перец реши всичко с гола си в 66-ата.