Треньорът на Миньор Перник Николай Тодоров-Кайзера изрази надежда за спасение въпреки тежкото положение. Тимът загуби днес от ЦСКА с 0:3 в София.

”Влязохме добре в мача. ЦСКА водеше играта, но без да създава стопроцентови положения пред нашата врата, с изключение може би на две центриране и един удар с глава на Присо. При първия гол ЦСКА ни надигра с един двоен пас, който изведе Камбуров. После само пет минути по-късно ни вкараха гол. Тези два бързи гола се отразиха на нашата игра”, заяви Тодоров.

”На полувремето направихме промени, но не се получи, защото бяхме надиграни в голяма част от времето от ЦСКА. Битката ще продължи до последния кръг, доста отбори сме на две-три точки. Ще се опитаме в следващите мачове да спечелим точки, които да ни дадат някакво спокойствие”, завърши наставникът./БЛИЦ