Витоша (Бистрица) и Миньор (Перник) си размениха по един гол и завършиха наравно 1:1 в контрола, играна на един от изкуствените терени на столичния комплекс „Царско село". Проверката бе трета за втородивизионния тим и първа за перничани.

При постоянен снеговалеж и бръснещ вятър двата отбора на­правиха прилично първо полувреме и по-слабо второ. По­паденията паднаха в рамки­те на три минути. В 28-ата новото попълнение на Ми­ньор Методи Костов се въз­ползва от грешка на вратаря на Витоша и откри резулта­та с дебютния си гол.

Малко по-късно обаче втородивизионният тим стигна до из­равняване. Юношата на "Левски" Георги Стоичков изпълни пряк свободен удар, топката се отклони от стената и из­лъга вратаря на перничани Даниел Леонтиев.