Пирин (Гоце Делчев) оглави класирането в Югозападната "В" група, след като разби като гост последния Конелиано (Герман) с 4:1 в отложен мач. В 29-ата минута Аспарух Василев бе близо до откриване на резултата, но нацели дясната греда на вратата на неврокопчани. Гостите доминираха до почивката, но гол не падна.

След подновяването на играта избраниците на Йордан Боздански вдигнаха още повече оборотите и в бързо поведоха. В 50-ата минута Благой Пасков подаде на Христо Кирев и той се разписа от воле. След още 5 минути игралият много силно Румен Лапантов нахлу опасно отдясно и от аутлинията прати топката към връхлитащия Катунчев, който с шут от точката на дузпата удвои. Домакините намалиха в 65-ата минута чрез Аспарух Василев - 1:2, но до края неврокопчани стигнаха до още две попадения. В 73-ата Лапантов подаде на Паскоа и той на празна врата направи 1:3, а крайното 4:1 за Пирин оформи капитанът Лапантов в 80-ата минута.