Христо Стоичков продължи с нова кампания като посланик на ФИФА.
Единственият български носител на "Златната топка" сам се похвали в личния си профил в социалните мрежи.
Сега той се намира Карибския регион, в Санто Доминго, столицата на Доминиканската република.
Веднага след това Ицо ще присъства на конгрес на ФИФА във Ванкувър, Канада - една от страните-домакини на предстоящия Мондиал 2026.
"️Мисията като посланик на ФИФА продължи в Санто Доминго! Карибският регион е истинско гнездо за футболни таланти! Благодаря, че ме посрещнахте така! Ще се видим скоро пак! А сега е време за конгрес на ФИФА във Ванкувър!", написа Стоичков на страницата си в платформата Facebook.