Новият Локомотив (София) спечели убедително и четвъртата си контрола преди да започне участието си в Софийската регионална група Север. „Железничарите“ се наложиха с 6:1 над Кремиковци.

Калоян Бонев откри резултата в 24-ата минута, а седем минути по-късно Иван Начев изравни. Три минути след това Калоян Ангелов с удар от 25 метра върна аванса на „червено-черните“.

Росен Йорданов се разписа за тима на Тони Велков в 56-ата минута. 11 минути след това Костадин Велков вкара в 67-ата. Малкият син на треньора на Локомотив поддържа форма с отбора.

Пет минути след това Росен Йорданов вкара втория си гол, а крайният резултат беше оформен от ветерана Калоян Караджинов в последната минута мача.

Локомотив (София) стартира участието си в СРГ Север в неделя (13 септември) от 17:00 часа, когато гостува на Надежда (Доброславци) на собствения си стадион в „Надежда“.