ФК ЛП Суперспорт възвръща позициите си на водеща школа в страната. През уикенда се проведе последният от серията турнири преди републиканския фестивал за девойки до 12 години. Малките лъвчета на ЛП с треньор Деси Грахльова спечелиха убедително първото място след три поредни победи над съперниците си от Света София - 3:1, Екомет 90 Пловдив - 1:0, както и Пълдин Пловдив - 3:1.

Завоюваното първо място е в подкрепа на тенденцията ЛП Суперспорт, който допреди няколко месеца беше аутсайдер, да се превръща в основен фаворит и да постига вече няколко пъти поред нещо, което до преди три-четири месеца беше немислимо. Това дава увереност на състезателки, ръководство и привърженици за добро представяне на републиканския фестивал, който ще се проведе в Дряново през юни.

Вчера ЛП Суперспорт записа още едно успешно представяне. Първият тим на женския клуб стана победител на турнира в Берковица.