Новият холандец в Левски Сержиньо Грийн е вкарвал гол на стадиона на ЦСКА "Българска армия". Това се случва през сезон 2006/07, когато 28-годишният юноша на Аякс играе за Фейенорд.

Тимът от Ротердам се изправя срещу Локомотив (София) на прага на групите на турнира за Купата на УЕФА. Първата среща в София се играе на стадион "Българска армия" и завършва 2:2. На 14 септември 2006 година Грийн излиза с №18 срещу "железничарите". Локо (Сф) с треньор Стефан Грозданов по това време повежда с 2:0 с попадения на Цветан Генков в 4-ата минута и Марчо Дафчев в 22-ата.

В края на полувремето холандците намаляват на 2:1 след спорна дузпа, отсъдена от норвежкия съдия Браге Сандмоен. От бялата точка вкарва Тео Лусиус, а крайното 2:2 оформя Сержиньо Грийн с глава в 59-ата.

Новият играч на Левски играе 90 минути и в реванша на "Де Кайп" седмица по-късно в Ротердам, който завършва 0:0. Така с повече голове на чужд терен Фейенорд елиминира Локо (Сф). /БЛИЦ