Локомотив 2012 (Мездра) отстъпи с 1:3 на Бургас в среща от 28-ия кръг на „Б“ група. Треньорът Иван Редовски едва събра група за мача, след като трима са наказани - Христо Попадийн, Иван Мишев и Георги Стоичков, Емил Колев скъса връзки и шест месеца ще бъде аут от терена, Стоян Димов бе освободен заради сватба, а Тодор Чаворски се контузи на загрявката, пише "Конкурент".

Гостите откриха резултата в 11-ата минута чрез Емил Рачев. В 25-ата пак той вкара от дузпа, отсъдена за игра на Георги Павлов - 0:2. Най-чистото положение за "железничарите" пропусна Георги Барбов. В 69-ата минута реферът Петър Григоров даде втора дузпа на гостите от Бургас, реализирана от Любомир Любенов за 0:3. В 90-ата удар на Николай Цветков-Демона от 25 метра срещна напречната греда и с добавка Петър Димитров оформи крайното 1:3.

Съставът на Локомотив (Мездра):
Иван Иванов, Николай Христозов, Петър Василев, Александър Михайлов /58 Кирил Атанасов/, Георги Павлов, Николай Ганчев, Михаел Кисьов /46 Георги Василев/, Николай Цветков, Георги Барбов /71 Ивайло Бояджиев/, Ивайло Цветанов и Петър Димитров.

Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) 3:0
1:0 Димитър Благов (3), 2:0 Мартин Тошев (47), 3:0 Тони Тасев (60)

Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1:3
1:0 Иван Пенев (10), 1:1 Мирослав Антонов (41), 1:2 Здравко Лазаров (51), 1:3 Иван Минчев (90+1)

Локомотив (Мездра) - Бургас 1:3
0:1 Емил Рачев (11), 0:2 Емил Рачев (25-дузпа), 0:3 Любомир Любенов (70-дузпа), 1:3 Петър Димитров (90)

Пирин (Разлог) - "Ботев" (Гълъбово) 2:1
1:0 Николай Хаджиниколов (4), 2:0 Цветан Варсанов (30), 2:1 Иван Рашев (60)

18 май 2015 г. (понеделник), 18:00 часа

Верея (Стара Загора) - Добруджа (Добрич)
Съдии: Георги Давидов, Енчо Енчев, Велизар Генчев
4-ти съдия: Валентин Станчев
Съдийски наблюдател: Ивайло Лазаров

20 май 2015 г. (сряда), 18:00 часа