Оборище (Панагюрище) се наложи с 1:0 срещу гостите от Добруджа (Добрич) в среща от 7-ия кръг на "Б" група, състояла се пред 500 зрители на стадион "Орчо войвода". Панагюрци изиграха първи официален мач пред собствена публика след 3-седмична пауза. Единственото попадение в срещата падна преди почивката. В 17-ата минута Иван Колев засече центриране от корнер на Никола Иванов - Шейха и матира вратаря на Добруджа Павел Петков за 1:0. В края на втората част резервата на Оборище Георги Нетов тресна напречната греда.

Гостите от Добрич пристигнаха в Панагюрище с едва 15 състезатели за двубоя от втория ешелон. Наставникът на Добруджа Димчо Ненов имаше на резервната скамейка вратар и трима полеви играчи.

След успех Оборище заема третото място в класирането с актив от 14 точки. Добруджа остава под чертата с 4 в актива.