Мачът от 19-ия кръг на "А" група между Калиакра и "Левски" няма да се състои. Това обяви кметът на Каварна Цонко Цонев, който спази обещанието си. Още преди дни градоначалникът заплаши да бойкотира двубоя, тъй като постави ултиматум към Съдийската комисия да смени назначението на Ивайло Стоянов, който трябва да ръководи Черно море - ЦСКА. След загубата на Калиакра с 0:1 от Славия Цонев настоя въпросният рефер да бъде наказан от БФС, но санкция не последва.

"Ще има мач, но контрола", обяви Цонев.

Цялото изказване на Цонко Цонев - ТУК

Случващото се в Каварна на живо с БЛИЦ
* Липсва линейка и медицински лица на стадиона, което означава, че срещата не може да започне.
* Малко преди 18 часа информациите са, че мач между Калиакра и "Левски" няма да има
* 17:58 часа - футболистите на двата отбора са на терена, загрели са добре
* 18:02 часа - Кметът на Каварна Цонко Цонев обявява, че мач ще има, но ще е контролен. Рефер на приятелския двубой ще бъде един от помощник-треньорите на "Левски". Проверката ще започне в 18:30 часа и ще е от две полувремена от по 35 минути.

Стартовите състави
КАЛИАКРА: 29.Йордан Господинов, 3.Мартин Димов, 4.Детелин Димитров, 5.Антон Димитров, 8.Ивайло Раденцов, 9.Иван Александров, 10.Николай Петров, 14.Иван Райчев, 17.Георги Кючуков, 30.Милен Бонев, 31.Георги Филипов