Левски победи Славия с 1:0 в среща от четвъртия кръг на първенството на дублиращите отбори, която се игра на "Герена". Това бе четвърта поредна победа за възпитаниците на Викторио Павлов, които имат пълен актив от 12 точки.

Специално за срещата на "Герена" се появи футболната мениджърка и фолкдива Малина, която е майка на Симеон Мечев от Славия.

Единственото попадение в мача падна в 35-aта минута, когато Дениран Ортега бе изведен сам срещу вратаря Емил Петров и технично го прехвърли. Както е известно, нигерийският нападател е собственост на Славия и играе под наем при "сините". Той обаче не пожали "белите" и ги наказа.

Контузия в срещата получи Николай Димитров, който още в 20-ата минута бе заменен принудително. /БЛИЦ

ЛЕВСКИ - СЛАВИЯ 1:0
1:0 Дениран Ортега (35)

Левски: Цветан Димитров, Живко Атанасов, Симеон Иванов, Стилян Николов, Йордан Милиев, Георги Ангелов, Павел Петков, Валентин Миленов, Дениран Ортега, Борислав Балджийски, Николай Димитров
Резерви: Ивайло Василев, Андреас Васев, Костадин Аджов, Роналд Донев, Мишел Георгиев, Иван Горанов, Янислав Иванов
Треньор: Викторио Павлов

Славия: Емил Петров, Лукаш Дошек, Стоян Георгиев, Галин Богданов, Радослав Рангелов, Симеон Мечев, Едуардо Сантос, Галиян Гонев, Кристиян Кръстев, Иван Здравков, Христо Николов
Резерви: Мартин Минев, Атанас Дреновички, Себахтин Ахмед, Радомир Ников, Емил Мартинов, Георги Могилков, Траян Живков
Треньор: Асен Букарев