Сериозен проблем в нападение ще трябва да разрешава треньорът на "Ботев" (Враца) Атанас Джамбазки. Един от ключовите му футболисти - Бранимир Костадинов, почти сигурно ще пропусне домакинството на Лудогорец, което е в петък от 16:00 часа.

22-годишният футболист е с разтежение на бедрото от почти две седмици, пише prosport.bg. Въпреки това той е стиснал зъби и записа цял двубой срещу шампиона Литекс. Вкара и гола за "Ботев", с който те поведоха, но след това допуснаха обрат до 1:3.

На състезателя няма да му бъдат бити обезболяващи инжекции, да не се рискува със здравето му. След срещата с тима от Разград има пауза заради националните отбори и така той ще може да се възстанови за подновяването на "А" група.

Костадинов дебютира за "Ботев" на полувремето при победата над Светкавица (1:0) в първия кръг и в следващите мачове е неизменна част от титулярния състав. Отбелязал е и 2 гола до момента.