Елитният Видима-Раковски изненадващо падна с 1:2 от третодивизионния Спартак (Плевен) в контрола, играна в Севлиево.

Домакините откриха резултата в 16-ата минута, когато главният арбитър Георги Иванов отсъди дузпа за нарушение срещу Николай Цветков в наказателното поле и Васил Велев не пропусна от бялата точка.

Пет минути преди почивката Ивайло Емилов изравни след грешка в отбраната на севлиевци.
Гостите, които са на 10-ото място на полусезона в Северозападната "В" група, стигнаха до пълния обрат в 62-ата минута, когато Васил Шопов се разписа при контраатака - 1:2.

Последната проверка на Видима-Раковски преди старта на пролетния полусезон в "А" група е в събота - срещу втородивизионния Светкавица в Търговище. /БЛИЦ