Продължава отличното представяне на футболистите на Черно море в седмичните класации за Играч на кръга. След като Симеон Райков миналата седмица стана №1 на 6-ия за гола си срещу „Левски” в столицата при равенството 1:1, дойде ред и на Георги Божилов да влезе при най-добрите.

Нападателят на "моряците" беше избран за №1 на 7-ия кръг след отличната си игра и двете си попадения за победата с 3:1 над шампиона Лудогорец на "Тича".

След двата дни почивка избраниците на Георги Иванов подновиха тренировки. Сутринта имаше бегови занимания за издръжливост, а за следобед Гонзо предпочете играта с топка. В лагера на Черно море няма контузии, отсъстват само триманата национали Георги Илиев, Георги Китанов и Александър Александров, които са част от "А" тима на България за световните квалификации с Италия и Малта.