Ивайло Чочев започна като титуляр за Палермо при победата с 2:1 над Авелино в мач от 3-ия кръг на турнира за Купата на Италия. Българският национал бе заменен от Робин Куайсон в 52-ата минута, като именно шведът изпрати "палермитаните" в следващата фаза на надпреварата.

Халфът се разписа за 2:1 в 62-ата минута, по-малко от 120 секунди след изравнителното попадение на Марсело Трота. Резултата на "Ренцо Барбера" пред над девет хиляди зрители откри Лука Ригони в 53-ата минута.

Това бе първи официален мач за Палермо за новия сезон. През следващия уикенд стартира Калчото. В първия кръг на Серия "А" "росанерите" приемат Дженоа.

В още мачове от днес Емполи - Виченца 0:1, Верона - Фоджа 3:1, Сасуоло - Модена 2:0, Аталанта - Цитадела 3:0 и др.