Локомотив (Пд) разгроми Марек с 4:0 в мач от 25-ия кръг на „А” група. Помощник-треньорът на домакините Петър Пашев не скри задоволството си от убедителната победа.

"Определено не бих го определил като "двубой на сезона". Има още седем мача. Искам да виждам футболистите като реакция, като след втория и третия гол. Днес отбелязаха хубави голове и нещата си тръгнаха. Успяхме да отбележим ранен гол, след това едва ли не решихме, че така ще приключи мача . На почивката Христо Колев обясни, че няма как да остане този резултат и футболистите отбелязаха бързо втори гол, заяви Пашев.

- Марек беше скъсил на 3 точки ,след нашата победа стават 6, но нека да не избързваме. В наша полза са, но все пак... Искам да виждам цялото второ полувреме като хъс, игра и красиви голове."