Младите футболисти на Черноморец (Поморие) изпуснаха да победят един от основните претенденти за промоция в "А" група Калиакра (Каварна). На своя стадион възпитаниците на Петър Хубчев водеха с 1:0 до 85-ата минута, когато получиха изравнителен гол.

Най-интересната ситуация през първото полувреме се случи в 31-ата минута, когато Георги Чакъров от състава на домакините беше задържан и съборен от защитник около наказателното поле, но главният съдия Калин Людмилов от София не даде сигнал. В 53-ата отново Чакъров беше повален в наказателното поле от вратаря Радомиров. Реферът отсъди дузпа, но очудващо не показа картон на стража. Цветан Филипов не сгреши от бялата точка - 1:0.

Пет минути преди края Иван Петков изравни с глава след центриране от корнер. /БЛИЦ