Новият селекционер на националния отбор Ивайло Петев гледа контролата на ЦСКА с украинския Металист (Харков) в Анталия. „Червените“ спечелиха с 2:1, но Петев не видя победния гол на Аурелиен Йоахим в 85-ата минута, тъй като си тръгна десет минути по-рано. Вчера успехът на „армейците“ с 10 над германския Аален беше гледан от помощник-треньора на националния отбор Алекси Желязков.

На почивката на мача между ЦСКА и Металист Ивайло Петев разговаря със Стойчо Младенов. Както е известно, Петев е повикал защитника на „червените“ Венци Василев за контролата с Румъния на 7 февруари. Не е изключено двамата да са обсъждали възможността и други играчи на „армейците“ да подсилят представителния тим, тъй като част от националите няма да могат да присъстват заради ангажименти към клубовете си.

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и зимна подготовка