33-годишният македонец Влатко Дробаров обяви, че напуска Черно море. Той става петият футболист, разделил се с варненския клуб след края на сезона.

Договорът на защитника изтича и няма да бъде подновен.

 „Благодаря ти Черно море! Сърцето го оставих за теб на терена!“, написа Дробаров в социалните мрежи.

Това е вторият период на защитника в Черно море. Той се завърна във Варна през 2023 година.

Преди това той игра за „моряците“ от 2020 до 2022 година, след което за кратко премина в босненския Сараево.