Пирин (Благоевград) се наложи с категоричното 4:0 срещу Септември (София) в мач от 4-ия кръг на Югозападната „В” група. Двубоят се игра пред около 1500 зрители в Благоевград. В първия мач на електрическо осветление на стадион „Христо Ботев“ от 10 години насам “орлетата” тотално надиграха съперника си, като не му оставиха почти никакъв шанс през всичките 90 минути.
1
С 2 гола за успеха се отчете завърналият се в Пирин Станислав Бачев, а по едно попадение добавиха Давид Гълъбов и Кирил Мутавджийски.

За "орлетата" това е втора победа от началото на сезона в Югозападната "В" група. Следващата среща на тима е идната неделя - гостуване на Чепинец във Велинград.

Съставът на Пирин: Захари Димитров, Иванов, Сандев, Бачев, Стоев, Кацимерски, Янков, Мутавджийски, Гълъбов, Костов и Карадачки. След почивката в игра влязоха Бижев, Герганчев и Креболиев