Берое изпусна да победи Пирин в Гоце Делчев в мач от 25 кръг на “А” група. В мач, който не се запомни с нищо, двата отбора завършиха 0:0. В края на първото полувреме треньорът Петър Хубчев бе изгонен от рефера. Общо три картона за реплики срещу Берое отсъди рефера. В самия край на мача, в даденото продължение Берое изпусна две стопроцентови ситуации за гол.

В 11-ата минута Марио Близнаков центрира от пряк свободен удар, Димитър Пиргов пробва да насочи с глава, но топката попадна право в ръцете на Иван Караджов. Последва опит на Дреновички, но и той не създаде проблеми за Караджов

В 39-ата минута реферът Борислав Колев изгони треньорът на Берое Петър Хубчев на трибуните, след като наставникът го репликира.

След почивката, в 52-ата минута Петър Лазаров изпълни пряк свободен удар на 40 метра от вратата. След центрирането топката бе отбита от защитата и попадна във Васил Панайотов, който стреля от дистанция, топката обаче мина над вратата.

В 66-ата минута Игор Джоман открадна топката от Витанов, подаде на Джери Ситое, който намери Дончо Атанасов. Крилото пробва центриране в наказателното поле за играчът от Мозамбик, но Ангел Юсев внимаваше и успя да улови преди топката да стигне до нападателят на Берое.

В края на срещата гостите се активизираха и имаха няколко възможности да отбележат победен гол. В 83-ата минута Дончо Атанасов пробва далечен извеждащ пас за Джери Ситое, но Ангел Юсев излезе пред наказателното си поле и успя да изпревари нападателят на Берое.

В третата минута на добавеното време Пламен Крумов центрира по земя успоредно на гол линията в наказателното поле за Мартин Райнов, който от точката за изпълнение на дузпа стреля по посока на вратата, но Ангел Юсев се хвърли в долния десен ъгъл на вратата си и улови.

В последната минута на продължението Джери Ситое се измъкна зад отбраната сам срещу вратаря и пробва да го прехвърли, но топката среща напречната греда и излезе в аут.

Пирин е на 10-о място в “А” група с 28 точки, докато Берое е на девета позиция с 35.

Пирин - Берое 0:0

Срещата по минути!
17 - Tопката е отнета от Марио Близнаков и попада в Амир Саюд, който търси непокритият пред наказателното поле Ситое. Играчът от Мозамбик пробва удар към вратата, но топката минава над рамката
21- Марио Близнаков центрира от корнер в наказателното поле, Любомир Витанов играе с глава, а след това и Дреновички засича с глава, но топката минава покрай рамката
34- Пламен Крумов стреля от пряк свободен удар на 30 метра фронтално на вратата, топката обаче се отбива в гърба на играч на Пирин и излиза в корнер
38-4erven.jpg Наставникът на Берое Петър Хубчев е изгонен от скамейката за реплика към съдията
43 - Добър удар на Атанас Фиданин без подготовка от дистанция, но топката минава покрай вратата

52- Васил Панайотов стреля от дистанция, топката минава над вратата
62-jalt.jpg Сблъсъци на терена след грубо влизане на Джери Ситое и картон за играча на Берое
63- Марио Близнаков пробва удар от пряк свободен удар на 30 метра фронтално на вратата. Топката обаче минава над гредата
83 - Алберто Лоузейро отнема топката в средата на терена, намира бързо Дончо Атанасов, който пробва далечен извеждащ пас за Джери Ситое, но Ангел Юсев излиза пред наказателното си поле и успява да изпревари нападателят на Берое
85 - Мартин Райнов комбинира с Иван Горанов, който навлиза към средата на терена и стреля от дистанция, но над вратата
89 - Петър Лазаров центрира в наказателното поле, където Хазуров засича с глава, но Иван Караджов лови
90- Съдията дава странно 5-минутно продължение
90+3- Невероятен пропуск на Райнов, чийто удар е спасен от Юсев
90+4- Греда за Берое! Ситое излиза очи в очи с вратаря на Юсев, прехвърля го, но топката срещна напречната греда

ПИРИН (ГД): 88. Ангел Юсев, 3. Димитър Пиргов, 4. Атанас Дреновички, 5. Любомир Гуцев, 6. Атанас Фиданин, 8. Петър Лазаров (к), 9. Борислав Хазуров, 10. Веселин Марчев, 14. Любомир Витанов, 21. Васил Панайотов, 77. Марио Близнаков
Резерви: 33. Костадин Янев, 11. Виктор Шишков, 18. Румен Лапантов, 20. Драги Коцев, 22. Антон Киров, 28. Георги Петров, 30. Иван Стоянов
Старши-треньор: Тенчо Тенев

БЕРОЕ: 73. Иван Караджов, 17. Пламен Крумов, 3. Владимир Зафиров, 6. Иво Иванов, 28. Веселин Пенев, 27. Игор Джоман, 8. Алберто Лоузейро, 2. Здравко Илиев(59-9. Иван Горанов), 71. Амир Саюд, 11. Дончо Атанасов (к), 70. Джери Ситое
Резерви: 1. Теодор Скорчев, 15. Георги Динков, 18. Атанас Зехиров, 9. Иван Горанов, 23. Исус Ангелов, 19. Мартин Райнов, 80. Емил Ангелов
Старши-треньор: Петър Хубчев