Пирин и Видима направиха реми – 1:1 в последния си мач от есенния дял на шампионата. Двата тима ще зимуват сред изпадащите заедно със Сливен. Попаденията бяха дело на Янко Сандански за домакините от Благоевград и Георги Иванов за Видима.

Домакините започнаха по-добре и отправиха удари чрез Костов и Георгиев, но Пламен Илиев показа защо е желан от “Левски”. В 31-ата минута падна първият гол. Янко Сандански откри за “орлетата” с хубав удар по земя от границата на наказателното поле. До края на първото полувреме двата тима си размениха по един опасен удар.

В началото на втората част Пирин поиска дузпа за фаул срещу Веселин Стойков, но съдията не реагира. И Петаков опита да получи дузпа в 58-ата минута, но бе декориран с жълт картон за симулация.

Капитанът на Видима Георги Иванов изравни в 70-ата минута. До края на мача домакините се хвърлиха в атака, но Борис Кондев удари греда малко преди края./БЛИЦ

ПИРИН – ВИДИМА 1:1
1:0 Янко Сандански (31), 1:1 Георги Иванов (70)

Пирин
: 12.Благой Макенджиев, 5.Александър Башлиев, 6.Георги Георгиев, 26.Юлиян Попев, 27.Радослав Митревски, 8.Антон Костадинов (82 - Благой Пасков), 14.Янко Сандански, 10. Руслан Иванов (79 - Димитър Воденичаров), 28.Веселин Стойков (52 - Петаков), 9.Станислав Костов, 29.Борис Кондев

Видима: 22.Пламен Илиев, 26.Траян Траянов, 3.Самет Ашимов, 6.Александър Бранеков, 25.Цветомир Панов, 5.Георги Иванов, 11.Владимир Владимиров, 7.Васил Велев, 10.Герасим Заков (58 - Русев), 21.Николай Цветков, 22.Андонов (72 - Николай Владинов)

15 - удар на Георги Георгиев с глава, Пламен Илиев лович
31 - ГОООЛ! 1:0 за Пирин. Янко Сандански открива след удар по земя от границата на наказателното поле
37 - жълт картон за Попев, който игра с ръка
39 - Костов е изведен добре срещу Илиев и стреля, но младият вратар се намеси отлично