Втородивизионният Пирин Благоевград обяви раздялата си с полузащитника Богомил Божуркин по взаимно съгласие. Божуркин, който е юноша на Хебър, премина в Благоевград от пазарджиклии и изигра редица мачове с екипа на „орлетата“.

Благоевградчани изразиха благодарността си към Божуркин с официално съобщение:

„ПФК Пирин 22 се раздели по взаимно съгласие с полузащитника Богомил Божуркин. Клубът благодари на Богомил за професионализма и отдадеността, показани с екипа на „орлетата“. Желаем му здраве и успех във всички бъдещи предизвикателства!“.