Пирин завърши 1:1 с елитния чешки тим Бърно в контролна среща, която се игра в Анталия.
През първото полувреме играчите и на двата тима не създадоха почти нито едно опасно положение.
В 61-ата минута Даниел Младенов и Воденичаров направиха хубаво двойно подаване, вратарят Долежал изби удара на Воденичаров, но Младенов довкара топката за 1:0.

Изравнителното попадение дойде в 74-ата минута, когато влезлият като резерва Радинович реализира за 1:1 с удар от двайсетина метра.

Очаква се тази вечер в тима от Благоевград да пристигне и шотландецът Грант Кер, който бе забавен от тежките метеорологични условия в Единбург./БЛИЦ

Съставът на Пирин: Макенджиев, Ризов, Попев, Георгиев, Митревски, Паланков, Наков, Коцев, Младенов, Воденичаров, Кондев (Молдованов, Златковски, Сандански, Баес, Димиров, Цачев, Дюлгеров)