Треньорът на Берое Пламен Липенски остана с позитивни впечатления от представянето на своя тим, въпреки че Левски постигна пълен обрат от 0:2 до 3:2. Контролата се игра на стадион „Георги Аспарухов“ и бе генерална репетиция за "сините" преди старта на европейската кампания, която започва на 10 юли срещу Апоел Беер Шева.

„Доволен съм, дори и да имаше обрат. Стояхме добре на терена, съблекалнята е мотивирана, всеки се раздаде“, заяви Липенски след края на мача.

Той коментира и ситуацията около клуба, като подчерта, че работи спокойно: „Мен ме интересува какво става на терена. Имаме уверение от президента, че всичко ще бъде наред.“