Вторият отбор на ЦСКА започна с победа участието си във Втора лига. Тимът на Стамен Белчев се наложи с 2:0 като гост на Созопол в мач от първия кръг.

Созопол владееше повече топката, но гостите контраатакуваха опасно. Домакините пропуснаха уникален шанс да открият още в 4-ага минута, но Петър Витанов изби по чудо топката пред голлинията след прехвърлящ удар на Деян Христов.

Милчо Ангелов откри резултата за „червените“ в 32-ата минута, а в 70-ата асистира за попадението на Георги Минчев. С пропуски за домакините се отчетоха Станимир Баев, Георги Хашев, Иван Янчев и Станимир Митев.

В друг неделен мач от първия кръг на Втора лига Витоша (Бистрица) направи нулево равенство срещу втория тим на Лудогорец.