Скандал беляза мача между юношите младша възраст на Монтана и “Ботев” (Враца). Двубоят се игра на стадион “Огоста” и беше спечелен от врачани с 2:1. След края на мача двама от футболистите взели две напитки кока-кола от местно барче без да ги платят, предава “Конкурент”. На място пристигнали полицаи, които нахлули в автобуса заради двете безалкохолни. Униформените забавили потеглянето на врачани, докато проблемът бил разрешен.

Двубоят също бил изключително нервен. Домакините откриха резултата в 20-ата минута чрез Владислав Иванов. Кръстев от “Ботев” (Враца) изравни в 65-ата минута, а само 5 минути по-късно пак той оформи крайното 2:1 след перфектна комбинация на Найджъл Яниславов и Божидар Краев. Страничният съдия ударил шамар на Робертин Милев от “Ботев” след словесна престрелка./БЛИЦ