Националните отбори на България и Сърбия за младежи до 21 години завършиха 1:1 в контролна среща по футбол на базата в "Бояна". Мачът продължи само 45 минути и беше прекратен заради проливния дъжд, който се изсипа в София.

Сърбите поведоха в осмата минута. Нападателят Петър Ратков получи подаване зад защитата и преодоля Християн Славков - 0:1.

Момчетата на селекционера Александър Димитров изравниха в 36-ата минута след много красив гол на Емил Ценов. 19-годишният халф на Миньор (Перник) получи подаване на дъгата от Симеон Александров от ЦСКА и изпрати топката в горния ляв ъгъл на вратата на сръбския страж Филип Станкович.

Главният съдия прецени, че второ полувреме няма да има заради проливния дъжд и лошите условия.

България: Християн Славков, Велислав Боев, Мартин Христов, Росен Стефанов, Емил Ценов, Симеон Александров, Борислав Станков, Мартин Стойчев, Иван Тасев, Мартин Смоленски и Кристиян Стоянов

Сърбия: Филип Станкович, Виктор Роган, Никола Петкович, Михало Илич, Петър Ратков, Милош Пантович, Владимир Лучич, Урош Лазич, Стефан Обрадович, Владимир Милетич и Игор Миладинович

*Снимки: Startphoto.bg