ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

На изключително грозни сцени станаха свидетели фенове в Габрово по време на уж приятелския мач между местния Янтра и Спартак (Плевен). Домакините, водени от треньора Велислав Вуцов, спечелиха с 2:1, а в средата на второто полувреме двата отбора влязоха в сериозен ръкопашен бой.

В 68-ата минута Цветелин Иванов от Спартак се втурна след нарушение на Лъчезар Йорданов и го повали на земята, демонстрирайки бойни умения. Играчите на Янтра защитиха съотборника си и от своя страна пък нокаутираха Йорданов. Мелето стана неконтролируемо и в него се включиха и хора от двата щаба.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

В крайна сметка срещата беше доиграна, въпреки грозните сцени.

След 5-6 минути успокояване на страстите червени картони получиха Пицолис и Мартин Ангелов. В 82-ата минута Спартак остана и с още един по-малко на терена, след като Айвън Ангелов изкара втори жълт картон на футболист от „сините“.

Головете за Янтра вкараха Даниел Младенов в шестата минута и Габриел Станчев в 60-ата. За гостите от Плевен се разписа Преслав Антонов в 12-ата минута.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!