ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Големият талант Димо Кръстев вкара гол за Фиорентина в мач от 12-ия кръг на шампионата Примавера на Италия. Попадението на 19-годишния бургазлия обаче не стигна на "виолетовите", които загубиха с 1:2 от Торино.

Снажният Кръстев отново беше титуляр и игра цял мач за юношеския тим на Фиорентина.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

"Биковете" поведоха в 15-ата минута с гол на Гвидас Гинетис. Само две минути след това Димо Кръстев изравни. Малко преди почивката Торино отново излезе напред, като точен този път беше Луиджи Какаво.

С победата Торино влезе в топ 3 с актив от 23 точки. Фиорентина е шести с 20 точки.

Припомняме, че след няколко дни Димо Кръстев ще има шанс да дебютира за мъжкия национален отбор на България. Талантът получи първа повиквателна от селекционера Младен Кръстаич. Сърбинът включи Кръстев в групата за предстоящите приятелски мачове срещу Кипър (на 16 ноември) и Люксембург (20 ноември).