Черно море победи Черноморец Балчик с 1:0 в контрола, състояла се в две части от 35 минути.  Гола на стадион „Младост“ вкара Исмаил Иса.

Треньорът на „моряците“ Илиан Илиев използва играчи, който не записаха много игрови минути в първите два мача за първенство, както и юноши.

Иса се разписа в 9-ата минута, когато нахлу в наказателното поле на гостите и леко под ъгъл вкара за 1:0.

Футболистът с името Джорджио Димитров имаше две удобни положения за тима от Балчик, но не успя да се разпише.

Черно море: Иван Дюлгеров (36-Галин Григоров), Росен Стефанов, Наско Янков (36-Берк Бейхан), Мартин Дичев, Ангел Ангелов, Стефан Велев, Арлинд Дакай, Мишаел Алвес (36-Симеон Савов), Николай Златев (20-Даниел Полонски), Матеус Машадо, Исмаил Иса.