Спортният отдел на агенция БЛИЦ стартира от днес анкета, свързана с вечното футболно дерби между “Левски” и ЦСКА. Двубоят е в събота от 18 часа на “Герена”.

1.Какъв ще бъде резултатът от първото полувреме?
2.Какъв ще бъде крайният резултат на мача?

Под внимание ще се вземат два верни отговора. Т.е. – тези, които са познали само първото полувреме или само крайния изход на мача, не печелят.

Наградите са три: оригинални екипи на “Левски” (фланелка, гащета и чорапи) и на ЦСКА (фланелка, гащета и чорапи) . Те ще бъдат раздадени в зависимост от клубната принадлежност на победителите. Ако и тримата за левскари – всички ще получат екип на любимия отбор. И обратно. Ако пък съотношението е 2:1 – примерно двама цесекари и един левскар, тогава и наградите ще бъдат два екипа на ЦСКА и един на “Левски”.

При положение, че има повече от трима, които са познали и първото полувреме, и крайния резултат, ще бъде теглен жребий.
Всеки фен може да участва с максимум три варианта отговори в изпратеното от него писмо.

Изпращайте отговорите си на познатия адрес [email protected]. Очакваме вашите писма най-късно до събота – 12.00 часа!