УЕФА прати израелски съдия за гостуването на Левски в Скопие за мача срещу Шкупи от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Наряд за двубоя, който ще се играе на 27 юли (четвъртък) от 22:00 часа, получи Давид Фуксман. 32-годишният рефер все още е неопитен на международната сцена. Той е ръководил само четири мача от евротурнтирите, един от Лигата на нациите и една квалификация за Мондиал 2022. Нито една от тези срещи не е с българско участие.

Асистенти на Фуксман ще бъдат неговите сънародници Саги Мецамбер и Омер Барбиро. За четвърти рефер е назначен Нив Щеиф, също от Израел.

По-рано днес стана ясно, че реваншът между Левски и Шкупи на 3 август на „Герена“ от 20:00 часа е поверен на швейцареца Лионел Цшуди.